Субота, 05 серпня 2017 00:02

Аукціони з продажу деревини відбуватимуться в електронній формі

Прийнято стратегічне рішення про перехід проведення аукціонів з продажу деревини в електронний формат. Про це повідомив заступник голови Державного агентства лісових ресурсів Володимир Бондар.

Він зазначив, що залишається відкритим питання щодо запровадження електронних торгів у деяких західних областях України, однак воно на стадії вирішення.

"Можна по-різному ставитися до електронних торгів з продажу деревини. Існують як позитивні, так і негативні відгуки. Однак ми маємо рухатися у напрямку розвитку та осучаснення процесу продажу деревини на аукціонах. Електронний формат робить цей процес прозорим, відкритим, зменшує різного виду корупційні ризики та можливі домовленості", - підкреслив заступник голови Держлісагентства В.Бондар.

Зазначимо, що з метою забезпечення виробничих потреб деревообробної галузі держави в деревній сировині аукціони з продажу необробленої деревини заготівлі у IV кварталі 2017 року відбудуться в електронному форматі. Листом Держлісагентства до обласних управлінь лісового та мисливського господарства доведений відповідний графік. Також доручено забезпечити своєчасне формування лотів, подачу оголошень про час та місце проведення аукціонів і реалізацію інших підготовчих завдань.

Джерело: Відділ прес-служби Івано-Франківської ОДА

Прочитано 597 раз
Увійдіть, щоб залишити коментар
jtemplate.ru - free extensions Joomla