http://nachodki.ru/
Вівторок, 08 серпня 2017 18:51

Новації у погодженні документів на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря

До уваги субʼєктів господарювання: новації у погодженні документів на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря.

Про це повідомляє Відділ прес-служби Івано-Франківської обласної державної адміністрації. Головне управління Держпродспоживслужби в області та його структурні підрозділи в районах і містах із сьогоднішнього дня припиняють прийом на погодження документів на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами безпосередньо від суб’єктів господарювання (відповідно до роз’яснення Державної регуляторної служби України від 11.07.2017 р. № 5459/1/20-17).

Надалі дані документи прийматимуться на погодження від управління екології та природних ресурсів облдержадміністрації або через дозвільні центри, у відповідності до п. 6 "Порядку проведення та оплати робіт, пов’язаних з видачею дозволів на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами, обліку підприємств, установ, організацій та громадян-підприємців, які отримали такі дозволи", що затверджений постановою Кабінету міністрів України від 13.03.2002 р. № 302.

Прочитано 1216 раз

Усі права на авторські матеріали належать сайту Галич давній сучасний.
Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише за умови посилання на сайт Галич давній сучасний, а при передруку в інтернеті –
з активним гіперпосиланням на galych.com.ua.
© 2020 Галич давній сучасний
joomla3x