Вівторок, 05 вересня 2017 13:52

Бурштин веде переговори з іноземним інвестором

30 серпня в приміщенні Бурштинської міської ради відбулась зустріч міського голови Р. Джури з представниками німецької компанії "Leoni AG", на якій обговорювалось питання можливості спорудження нового заводу на території "Індустріального парку". У зустрічі брали участь Дмитро Романюк, координатор регіонів Офісу залучення інвестицій у Києві, Андрій Іваськів, депутат обласної ради, Денис Шмигаль, в. о. директора ВП ДТЕК Бурштинська ТЕС, представники виконавчого органу міської ради.

У ході зустрічі представники німецької компанії розповіли присутнім про те, що західний регіон розглядається як один із перспективних майданчиків будівництва нового заводу: по-перше, це безпековий фактор, більша віддаленість від східних кордонів, по-друге, це логістична наближеність до ринків Європейського Союзу. Автомобільна промисловість є головним клієнтом, для якого "Leoni AG" розробляє і виготовляє високоякісну продукцію — комплексні бортові системи з інтегрованою електронікою.

Більш детально представники зупинилися на формуванні банку робочого персоналу, резюме зайнятого та незайнятого населення прилеглого регіону та акцентували увагу на тому, якою має бути структура персоналу. Одна із головних вимог — це достатня кількість кваліфікованих працівників, які б мали змогу доїжджати на роботу. Обговорено рівень заробітної плати, пакет соціальних умов та гарантій для працівників заводу. Єдине чого ми очікуємо – це рішення керівництва компанії (правління компанії, яке знаходиться в Німеччині) щодо вибору регіону, яке мають прийняти уже впродовж місяця.

За словами міського голови Роксолани Джури, місто Бурштин славиться кваліфікованими кадрами та робочою силою, але з певних економічних обставин частина людей шукає свою долю і вирішення матеріальних проблем за кордоном. Тобто, робочі руки є, бажання працювати є, талановиті люди теж є – немає тільки підприємств, де вони могли б бути задіяні. Тих самих компаній, які працюють у Польщі, Німеччині, інших країнах, які наших людей беруть на роботу. Пошук інвестора не є легким і швидким, ми сповненні почуттям очікувань, наше завдання міського голови зробити сьогодні, щоб серйозне бізнес-підприємство увійшло у наш населений пункт, розвивалося, сплачуючи податки до місцевого бюджету.

За словами Дениса Шмигаля, в. о. директора ВП ДТЕК Бурштинська ТЕС, це хороша нагода для території міста Бурштина щодо залучення такого потужного інвестора. А також зазначив, що компанія "Leoni AG" не буде конкурувати з підприємством ВП ДТЕК Бурштинська ТЕС у славному місті-енергетику, а тільки сприятиме створенню соціальному клімату для сімей мешканців регіону. На думку Дениса Шигаля, такий приклад, як компанія "Leoni AG", де буде працевлаштовано 3500 працівників, буде змушувати бурштинців повертатися до власних домівок.

Під час зустрічі також було обговорено питання щодо можливостей підключення до наявний мереж технічної інфраструктури.

Довідка: в Україні "Leoni AG" працює у Львівській області з 2003 року – завод було збудовано за рекордно короткий час — 11 місяців. Також компанія збудувала заводи у Коломиї та Стрию.

За словами представників компанії, завод зможе запрацювати вже з початку 2018 року і вже через рік згідно з оптимістичними планами, кількість працівників становитиме близько 3500 чоловік.

Джерело: Бурштинська міська рада

Прочитано 1073 раз
Увійдіть, щоб залишити коментар
jtemplate.ru - free extensions Joomla