Середа, 27 вересня 2017 13:15

Галицьке об’єднане управління Пенсійного фонду України до перерахунку пенсій готове

У всіх на слуху зараз, що з 01 жовтня планується збільшити розміри пенсій пенсіонерам. Проте Парламентом ще досі не проголосований Закон про пенсійну реформу.

Галицьке об’єднане управління Пенсійного фонду України готове до проведення масового перерахунку пенсій. Для цього була проведена підготовча робота: здійснено тестування програмного забезпечення, зроблено відповідні розрахунки, визначено додаткову потребу в коштах.

Практично спеціалісти управління можуть приступати до перерахунку пенсій вже сьогодні, але, звичайно, це не можна зробити, якщо немає законодавчої бази.  Якщо депутати ухвалять закон, як заплановано, 3 жовтня, перерахунок пенсій буде проведено одразу ж після набрання ним чинності і підвищені пенсії можуть бути виплачені додатковими відомостями ще у жовтні. Таке завдання перед Пенсійним фондом поставлено Урядом і безпосередньо Головою правління Пенсійного фонду України Олексієм Зарудним.

Відповідно до законопроекту про пенсійну реформу буде проведено осучаснення пенсій - при перерахунках пенсій буде застосовано нову величину показника середньої заробітної плати, що використовується для обчислення розміру пенсії в сумі 3764,40 грн. Більшість пенсій зараз розраховані із застосуванням показника 1197,91 грн. При цьому суми підвищень є індивідуальними, адже у кожного пенсіонера при призначенні пенсії розраховувався індивідуальний коефіцієнт заробітної плати та стажу. За розрахунком додатково для фінансування пенсій по Галицькому району необхідно буде коштів в сумі 5,2 млн грн.

Сьогодні ні в кого не викликає сумнівів, що ситуація, яка склалася у пенсійному забезпеченні громадян нашої держави, є неординарною і складною. Тому проведення пенсійної реформи є необхідним заходом для розв’язання як сьогоднішніх проблем, так  і надійним поступом поліпшення ситуації в майбутньому.

Ми надіємося, як і усі пенсіонери, що депутати розуміють всю складність ситуації, усвідомлюють, що на їхнє рішення чекають мільйони пенсіонерів.

Джерело: Галицька РДА

Прочитано 874 раз
Увійдіть, щоб залишити коментар
jtemplate.ru - free extensions Joomla