21 грудня 2021 року відбулося планове зарибнення Бурштинського водосховища. Вселення здійснювалось за рахунок коштів користувача водних біоресурсів (ТзОВ "Рибгосп "Бурштинський") відповідно до Режиму рибогосподарської експлуатації водойми (Режиму СТРГ).

 Сьогодні в Бурштинській громаді подвійне свято, адже відкривалися два стратегічно важливих об’єкти у медичній сфері.

Пішохідний міст у с. Залуква знову відновлено.

Відповідно до розпорядження районної державної адміністрації від 26.08.2020 року №181 «Про створення прийомної сім’ї та передачу на виховання і спільне проживання малолітніх дітей» в Галицькому районі створена ще одна прийомна сім’я на базі родини Сошиних, жителів м. Галича, в яку влаштовано 4-х рідних між собою дітей, позбавлених батьківського піклування, віком 5 до 9 років (3 хлопчики і 1 дівчинка).

Виводок з трьох рідкісних каченят і їхню маму зафіксували камери на Бурштинському півострові.

Рідкісна дика качка Нерозень на Бурштинському штучному півострові вивела 9 каченят.

У Галицькому національному природному парку запроваджується період тиші.

Сьогодні Івано-Франківщина отримала з державного резерву партію медичних засобів для боротьби з поширенням COVID-19.

З введенням карантину в Галичі практично нічого не змінилось. Більшість галичан продовжують вирішувати свої справи. На вулицях трохи порідшало людей, масові заходи відмінили, діти вдома, та на загальний плин життя це не вплинуло.

Спостерігати за дикими птахами  до Галицького району приїздили діти з Сопівського шкільного лісництва. 

Червону книгу Івано-Франківщини презентуватимуть в навчальних закладах.

Днями працівники Центру реабілітації диких тварин Галицького НПП перевірили стан штучної барлоги у малому ведмежому вольєрі.

У Галицькому національному природному парку відзначали Всесвітній день водно-болотних угідь.

3-4 серпня в с. Крилос (Давній Галич) відбулася Всеукраїнська Патріарша проща до Галицької чудотворної ікони Матері Божої, покровительки Галицького краю, присвячена 30-річчю виходу Української греко-католицької церкви з підпілля. Прощу очолив Глава УГКЦ Блаженніший Святослав (Шевчук).

Минув майже тиждень, як у своє турне по Галицькому районі відправилося родинне свято "Зелена бабуся", яке було започатковане у 2015 році громадським діячем Володимиром Олійником.

16 січня 2019 року в с. Жалибори поховали учасника АТО Вульчина Василя Дмитровича.

Галицький осередок пластунів провів окружний захід «Листопадовий зрив».

Вже минуло майже два роки, відколи в Галицькому районі створена перша об'єднана територіальна громада, а саме Більшівцівська ОТГ, яку очолив Василь Саноцький під час виборів ще у 2016-му. І ось після довгих приготувань і вже майже двох років існування жителі та керівники громади можуть поділитися своїми успіхами та досягненнями, які вдалося реалізувати завдяки саме об'єднанню.

Усі права на авторські матеріали належать сайту Галич давній сучасний.
Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише за умови посилання на сайт Галич давній сучасний, а при передруку в інтернеті –
з активним гіперпосиланням на galych.com.ua.
© 2020 Галич давній сучасний
joomla3x