Четвер, 30 листопада 2017 17:37

У Галицькому районі відбулися навчання з цивільного захисту

Як повідомляли в Галицькій РДА, з 28 листопада по 1 грудня 2017 року на території області під керівництвом Державної служби України з надзвичайних ситуацій проходять командно-штабні навчання щодо дій органів управління та сил цивільного захисту у разі загрози та виникнення надзвичайних ситуацій.

Сьогодні на базі Бовшівської сільської ради проведено навчання щодо ліквідації "надзвичайної ситуації", яка сталася внаслідок часткового руйнування шлюзо-перепускної споруди водосховища Бурштинської ТЕС.

Було відпрацьовано порядок взаємодії органів управління цивільного захисту району, сил та засобів районних спеціалізованих служб цивільного захисту при подоланні наслідків надзвичайної ситуації, а також при проведенні евакуаційних заходів.

Підсумовуючи навчання, голова райдержадміністрації, голова районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Микола Попович наголосив на важливості таких тренувань: "Навчання на практиці дозволять відпрацювати та скоординувати наші дії на випадок виникнення будь-якої надзвичайної події. На нас покладено дуже велику відповідальність і ми повинні гарантувати людям безпеку. Дякую всім за належну підготовку та організацію роботи".

Олександр Лещенко, заступник директора департаменту організації заходів управління цивільного захисту ДСНС України, дав високу оцінку професіоналізму учасників навчань та побажав присутнім, щоб наш край оминали біди та надзвичайні ситуації.

Прочитано 679 раз
Увійдіть, щоб залишити коментар
jtemplate.ru - free extensions Joomla