Вівторок, 05 грудня 2017 14:35

В Галицькому районі придбано житло для дитини-сироти

Четвертий рік поспіль у Галицькому районі здійснюється придбання житла дітям-сиротам, дітям, позбавленим батьківського піклування, та особам з їх числа.

Всього впродовж 2014 -2017 років в районі придбано житло для 12 дітей даної категорії ( 2 квартири, 3 житлових будинки).

На первинному обліку служби у справах дітей районної державної адміністрації як дитина-сирота перебував Крупка Іван Зеновійович, 16.07.1999 р. н., який зареєстрований в с. Колодіїв Галицького району, вул. Центральна, 31а, будинок якого непридатний для проживання.

08 лютого 2017 року на засіданні комісії з питань захисту прав дитини районної державної адміністрації було розглянуто питання про виділення коштів для придбання житла дитині-сироті Крупці Івану Зеновійовичу. Вирішено спрямувати кошти, які будуть виділені у 2017 році з районного бюджету на виконання районної цільової Програми соціального захисту і підтримки дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, захисту їх житлових прав, попередження дитячої бездоглядності та безпритульності на 2016-2020 роки, для придбання житла дитині-сироті Крупці Івану Зеновійовичу,16.07.1999 р. н., а також підготувати клопотання на засідання комісії із забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа, обласної державної адміністрації щодо виділення коштів для придбання житла дитині-сироті Крупці Івану Зеновійовичу.

Службою у справах дітей районної державної адміністрації проведено роботу щодо пошуку житла, придатного для проживання.

Знайдено та придбано будинок (загальна площа – 74,3 кв. м, житлова площа – 53,3 кв. м), який знаходиться за адресою: Івано-Франківська обл., Галицький район, с. Дорогів, вул. Центральна, 60.

Ринкова вартість будинку складає 177479,00 (сто сімдесят сім тисяч чотириста сімдесят дев’ять гривень). Земельна ділянка 0,2118 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

Вартість земельної ділянки становить 92 492,00 грн (дев’яносто дві тисячі чотириста дев’яносто дві гривні 00 копійок) згідно висновку експерта про експертну оцінку.

Для купівлі житла виділено кошти з районного бюджету (92,5 тис. грн) відповідно до районної цільової Програми соціального захисту і підтримки дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, захисту їх житлових прав, попередження дитячої бездоглядності та безпритульності на 2016-2020 роки, та кошти з обласного бюджету в сумі 177,4 тис. грн.

04 грудня 2017 року голова районної державної адміністрації Микола Попович, перший заступник голови районної державної адміністрації Сергій Канюка, заступник голови районної державної адміністрації Олександр Чабак, керівник апарату районної державної адміністрації Іван Зельманович та начальник служби у справах дітей районної державної адміністрації Емілія Думан вручили договір купівлі-продажу та ключі від житлового будинку особі з числа дітей-сиріт Крупці Івану Зеновійовичу.

Привітати з цією подією нового власника прийшли сільський голова Степан Фрик, депутат районної ради, місцевий підприємець Петро Стефанюк та парох села Дорогів о. Ярослав Антонів.

Присутні висловили сподівання на те, що з придбанням даного житла дитина, на долю якого випало чимало випробувань, буде впевненіше почувати себе та будувати плани на майбутнє.

Джерело: Галицька РДА

Прочитано 1426 раз
Увійдіть, щоб залишити коментар