Вівторок, 16 січня 2018 14:26

Скільки дітей-сиріт в Галицькому районі

Скільки дітей проживає у Галицькому районі та яка кількість з них потребує особливого захисту?..

За даними Головного управління статистики в Івано-Франківській області, чисельність дитячого населення Галицького району становить 7940 осіб. На обліку служби у справах дітей перебуває 57 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування та 14 дітей, які перебувають в складних життєвих обставинах, 8 дітей, які підлягають усиновленню, 1 сім’я – кандидатів в усиновлювачі, 44 опікуни, піклувальники, 6 сімей прийомних батьків, 3 сім’ї батьків-вихователів дитячого будинку сімейного типу. Крім того, в районі проживає 25 усиновлених дітей, 28 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які перебувають на первинному обліку в інших службах та виховуються в сім’ях опікунів, прийомних сім’ях та ДБСТ.

Варто наголосити, що захист прав та інтересів дітей, і передусім найуразливішої категорії ― дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, створення гідних умов для їх виховання та розвитку є одним із пріоритетів державної політики України. Щоб дитинство було безтурботним, радісним і щасливим, кожній дитині необхідна батьківська любов, тепло та родинний затишок.

Службою у справах дітей забезпечується своєчасне наповнення Єдиної інформаційно-аналітичної системи "Діти" даними про дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах, і громадян України, які бажають взяти їх на виховання в сім’ю, у встановлені терміни та в повному обсязі. 

Впродовж 2017 року наказами служби у справах дітей 13 дітей взято на первинний облік дітей, які залишились без батьківського піклування, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, 11 дітей даної категорії знято з первинного обліку (8 - у зв’язку з досягненням повноліття, 3 - у зв’язку із усиновленням).

Підготовлено документи про надання 2 дітям статусу дитини-сироти та 11 - статусу дитини, позбавленої батьківського піклування, та встановлення опіки, піклування над ними, 1 дитині, яка навчається в коледжі, забезпечено перебування на повному державному забезпеченні у зв’язку зі смертю опікуна.

Всі діти, які впродовж 2017 року набули статус дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, влаштовані в сімейні форми виховання, жодної дитини не було влаштовано до інтернатних закладів.

Джерело: Галицька РДА

Прочитано 840 раз
Увійдіть, щоб залишити коментар