Все для Joomla . Бесплатные шаблоны и расширения.
Понеділок, 29 січня 2018 14:54

У Галицькій виправній колонії відбувся семінар для вивільнюваних працівників

25 січня 2018 року представники Галицької районної філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості відвідали Галицьку виправну колонію №128, яка знаходить в селі Маріямпіль Галицького району, та провели семінар з вивільнюваними працівниками у зв’язку з реорганізацією установи.

Заступник директора – начальник відділу надання соціальних послуг Наталія Мацьків, фахівець з профорієнтації Оксана Маслова розповіли про порядок реєстрації вивільнюваних осіб у районній філії, порядок нарахування та виплати матеріального забезпечення на випадок безробіття, ознайомили із соціальними послугами, що спрямовані на допомогу у працевлаштуванні, заходами активної підтримки безробітних, а саме: профінформаційними послугами, семінарами, спрямованими на навчання методам самостійного пошуку роботи, профконсультаційними послугами та можливістю професійного навчання.

Начальник відділу взаємодії з роботодавцями Тетяна Мотовиляк розповіла про потребу підприємств у кадрах в різних галузях, перелік актуальних професій, які користуються попитом на ринку праці. Ознайомила учасників заходу з перевагами легальної зайнятості.

У кінці заходу були підведені підсумки, учасники семінару мали можливість поставити запитання та отримати відповіді на них.

У свою чергу представники Галицької районної філії побажали наснаги та успіху у пошуку роботи працівникам, які вивільняються.

Джерело: Галицька РДА

Прочитано 1374 раз

Усі права на авторські матеріали належать сайту Галич давній сучасний.
Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише за умови посилання на сайт Галич давній сучасний, а при передруку в інтернеті –
з активним гіперпосиланням на galych.com.ua.
© 2020 Галич давній сучасний
joomla3x