Середа, 28 березня 2018 16:09

Вишкіл пластунів на галицькій землі

24-25 березня 2018 року у с. Залукві відбувся окружний вишкіл гурткових пластунів.

 

Розпочався захід із шикування та благословення місцевого священика о. Ігоря, який побажав пластунам завжди бути молодими, жити за пластовими законами, і щоб Господь завжди їх супроводжував.

Привітала із прибуттям на гостинну галицьку землю пластунів області і головний спеціаліст, в.о. начальника відділу молоді та спорту районної державної адміністрації Наталія Френдій.

Також тут відбулося урочисте вручення подяк та нагород тим, хто сприяє розвитку Пласту на Прикарпатті.

Вишкіл проходив у невимушеній дружній атмосфері. Учасники активно брали участь у гутірках, вели жваві дискусії та все більше поринали в чар пластування.

Під час вишколу пластуни мали змогу ознайомитись із гуртковими питання мотивації в Пласті, обговорити розуміння сучасних викликів в суспільстві та концепт сучасного лідера, показати провідникам гуртків конкретні моделі планування роботи, організації сходин.

Основна увага була акцентована на ключових рисах лідера-провідника, детальне обговорення функціонування існуючої моделі куреня з акцентом на посаді гурткового (чіткий акцент на функціях гурткового, порівняння з ГС, вступ до ГС).

Гості побували на екскурсії у древньому галичі, побачили красу Старостинського замку.

Приємно, що всі учасники пройшли вишкіл успішно.

Із вишколу всі поверталися додому втомлені, але щасливі та з новим багажем знань та приємних вражень

Джерело: Галицька РДА

Прочитано 507 раз
Увійдіть, щоб залишити коментар