Субота, 31 березня 2018 19:41

День відкритих дверей навчального закладу

29 березня 2018 року учні Бурштинських загальноосвітніх шкіл I-III ступенів та шкіл Галицького району разом із представниками Галицької районної філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості взяли участь у Дні відкритих дверей Бурштинського торговельно-економічного коледжу Київського національного торговельно-економічного університету.

Метою заходу було ознайомлення майбутніх абітурієнтів із професіями та спеціальностями, яким навчають у зазначеному навчальному закладі, та які користуються попитом на сучасному ринку праці.

На початку презентації до присутніх із привітальним словом звернувся директор закладу Козак Андрій Романович, який розповів присутнім про ряд професій та спеціальностей, яких навчають у коледжі, а саме: кухар-кондитер, кухар-офіціант, електромеханік торговельного та холодильного устаткування, кухар, майстер ресторанного обслуговування, харчова технологія, підприємництво, торгівля та біржова діяльність, готельно-ресторанна справа, туризм.

Андрій Романович звернув увагу на історію створення закладу, його навчальну базу, досягнення і відзнаки своїх вихованців, здобутих у період навчання та після його закінчення, про творчий педагогічний колектив, який протягом багатьох років передає багатий досвід учням закладу, які у майбутньому стають справжніми фахівцями і майстрами своєї справи, та запросив охочих до вступу в навчальний заклад.

Студенти закладу у цікавій формі презентували професії, їх тонкощі, особливості та наочно демонстрували витвори кулінарного мистецтва, де кожний бажаючий міг їх покуштувати.

Запрошені були приємно здивовані підготовленою програмою художньої самодіяльності, у якій студенти коледжу продемонстрували, крім професійних якостей, ще і значні творчі здібності. Всі були вдячні організаторам за змістовну і цікаву зустріч.

Джерело: Галицька РДА

Прочитано 428 раз
Увійдіть, щоб залишити коментар