Середа, 18 квітня 2018 23:28

Галичани долучилися до щорічної Всеукраїнської акції «Майбутнє лісу – в твоїх руках!»

18 квітня 2018 року галичани долучилися до щорічної Всеукраїнської акції «Майбутнє лісу – в твоїх руках!».

Мета акції - виховання у підростаючого покоління шанобливого ставлення до природи, роз’яснення широким колам громадськості важливості створення лісових насаджень, як одного з основних компонентів збереження екологічної рівноваги на планеті.

На території Бурштинського лісництва Галицького національного природного парку було висаджено культури дуба звичайного, бука та горіха чорного. Разом з учнями Більшівцівської ЗОШ І-ІІІ ст. та працівниками лісового господарства дерева висаджували голова районної ради Павло Андрусяк, перший заступник голови райдержадміністрації Сергій Канюка, керівник апарату райдержадміністрації Іван Зельманович, голова Більшівцівської ОТГ Василь Саноцький, начальник управління економічного розвитку, туризму та житлово-комунального господарства райдержадміністрації Володимир Горбаль.

На позитивний результат від сьогоднішньої акції висловив сподівання директор Галицького НПП Олег Гайдук: «Впевнений, що силами лісництва та нашого парку нам вдасться виростити на цій ділянці ліс для нас і для майбутніх поколінь».

Учасники акції відзначали також, що тема екології, бережливого ставлення до навколишнього природного середовища – є надзвичайно актуальною на сьогоднішній день і особливо для підростаючого покоління. Важливо, що діти будуть знати, що вони особисто долучилися до збереження довкілля та примноження природної спадщини.

Джерело: Галицька РДА

Прочитано 770 раз
Увійдіть, щоб залишити коментар