Четвер, 19 квітня 2018 23:25

У Вікторові ремонтують дорогу

З початком весняного сезону розпочався довгоочікуваний ремонт проблемних ділянок дороги у с. Вікторів, мешканці якого тривалий час потерпали від бездоріжжя.

19 квітня 2018 року у селі побували голова райдержадміністрації Микола Попович, голова районної ради Павло Андрусяк, керівник апарату райдержадміністрації Іван Зельманович, директор КП «Галицьке капітальне будівництво» Василь Крук.

Разом із сільським головою Віктором Бойчуком посадовці ознайомилися зі станом виконання ремонтних робіт, кошти на які було виділено з районного бюджету.

За словами сільського голови, встановлення нового асфальтного покриття на одній із аварійних ділянок викликав позитивний резонанс серед жителів села, адже місцеві дороги капітально не ремонтувалися з 1995 року, а щоденно по цьому бездоріжжю курсують рейсові автобуси з Сапогова, Комарова, Дорогова, Крилоса.

Також Віктор Бойчук вислови сподівання, що завдяки сприянню районної влади найближчим часом вдасться відремонтувати й інші проблемні ділянки дороги у населеному пункті.

Джерело: Галицька РДА

Прочитано 4387 раз
Увійдіть, щоб залишити коментар