Вівторок, 31 липня 2018 20:57

У Бурштині запрацювала поліцейська станція

30 липня відкрилась перша у Галицькому районі поліцейська станція, яка обслуговуватиме територію міста Бурштина та прилеглих до нього сіл. Чотири дільничні офіцери поліції, три оперативних працівники та група реагування патрульної поліції надаватимуть поліцейські послуги на території, де проживають 23 тисячі мешканців.

В урочистому відкритті поліцейської станції взяли участь начальник Головного управління Нацполіції у Івано-Франківській області Володимир Голубош, міський голова Бурштина Роксолана Джура, депутати Бурштинської міської ради, начальник Галицького відділення поліції Андрій Бойко.

– З відкриттям у Бурштині поліцейської станції поліція стала ближчою до людей і зможе краще виконувати свої функціональні обов’язки із захисту законних прав і свобод громадян. Я впевнений, що наша співпраця буде плідною й приноситиме позитивні результати, - зазначив начальник обласної поліції Володимир Голубош.

Він подякував міському голові Бурштина, депутатам міськради, які виділили кошти, а це 165 тисяч гривень, для облаштування в приміщенні комунальної лікарні поліцейської станції та запевнив, що відтепер поліцейські більш якісно зможуть забезпечувати правопорядок на території обслуговування.

– Ми сподіваємося, що злочинів і правопорушень у місті та прилеглих селах з появою поліцейської станції стане менше, – сказала міський голова Бурштина Роксолана Джура. – Її відкриття є другим кроком в реалізації нашої програми «Безпечне місто» – після освітлення пішохідних переходів на загальнодержавній трасі, яка проходить через Бурштин.

Сектор комунікації поліції Івано-Франківщини

Прочитано 4170 раз
Увійдіть, щоб залишити коментар
jtemplate.ru - free extensions Joomla