Все для Joomla . Бесплатные шаблоны и расширения.
Понеділок, 03 вересня 2018 16:23

Незабутні враження про літо

У с. Темирівці, на оздоровчій базі Галицької ДЮСШ, за сприяння відділу молоді та спорту районної державної адміністрації відбувся окружний новацький табір «Володарі часу».

Мандруючи часовими віхами, пластуни навчалися розписувати каміння, як перші літописці, опановували мистецтво боді-арту, виготовляли нагрудні прикраси, ліпили глиняних коників, вчилися співати козацьких та стрілецьких пісень. А також подорожували просторами славної галицької землі – Старостинський замок у м. Галичі, митрополичі палати і весь комплекс Успенського собору в с. Крилос та храм Пантелеймона.

Незабутні враження залишили по собі відвідини Центру реабілітації диких тварин Галицького національного природного парку і славне місто Івано-Франківськ «з висоти пташиного польоту». А ще безліч забав, теренових ігор і, звісно, купання в річці Лімниці. Повні нових вражень та емоцій діти повернулися до дому.

Загалом пластове літо Галицькому районі було насиченим. Адже в с. Курипів відбувся і Всеукраїнський юнацький табір, який більше був спрямований на впорядкування території колишньої резиденції Рудольфа Моха.

Крайовий мистецький пластовий табір «Метаморфози» в с. Курипів дав можливість дітям з усієї України більш глибше познайомитися з серцем Галичини.

Відділ взаємодії із засобами масової інформації та книговидання управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА

Прочитано 932 раз

Усі права на авторські матеріали належать сайту Галич давній сучасний.
Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише за умови посилання на сайт Галич давній сучасний, а при передруку в інтернеті –
з активним гіперпосиланням на galych.com.ua.
© 2020 Галич давній сучасний
joomla3x