Вівторок, 21 грудня 2021 23:15

У Бурштинське водосховище поселено 272 тисячі риб цінних видів

21 грудня 2021 року відбулося планове зарибнення Бурштинського водосховища. Вселення здійснювалось за рахунок коштів користувача водних біоресурсів (ТзОВ "Рибгосп "Бурштинський") відповідно до Режиму рибогосподарської експлуатації водойми (Режиму СТРГ).

Так, до водосховища випущено 187 тис. шт. білого товстолоба, 56 тис. шт. строкатого товстолоба та 29 тис. шт. коропа. Таким чином, вимоги Режиму СТРГ щодо зарибнення рибогосподарського водного об'єкта в 2021 році виконано в повному обсязі.

Контроль за проведенням робіт із вселення водних біоресурсів здійснювали працівники Івано-Франківського рибоохоронного патруля та Державної екологічної інспекції Карпатського округу.

Зарибнення відбулося з метою поповнення промислових запасів цінних видів риб водосховища, оскільки на водоймі ведеться промисел. Виконання планових обсягів вселення дозволить без шкоди для довкілля здійснювати і плановий вилов риби, як це передбачено в науково-обгрунтованому Режимі СТРГ.

Джерело: Івано-Франківський рибоохоронний патруль

Прочитано 423 раз

Усі права на авторські матеріали належать сайту Галич давній сучасний.
Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише за умови посилання на сайт Галич давній сучасний, а при передруку в інтернеті –
з активним гіперпосиланням на galych.com.ua.
© 2020 Галич давній сучасний
joomla3x