На фасадах приміщення навчальних закладів Галицької територіальної громади відкрили та освятили ряд меморіальних дощок:

-У філії №1 Галицького ліцею ім.Ярослава Осмомисла - Володимиру Мацькевичу та Василю Васенді.
- В гімназії с.Козина - Бажику Степану Вікторовичу.
- На стіні Бринської гімназії -Ткачівському Василю Ярославовичу.
- у Блюдниківському ліцеї - Ігорю Олексійовичу Лесіву та Михайлу Михайловичу Марунчаку.
Саме тут герої колись здобували освіту.
В урочистостях взяли участь родини Героїв, представники влади, духовенства та громадськості, а також учні та вчителі навчального закладу.
Допоки галичани живі, житиме й пам'ять про наших земляків, які героїчно віддали своє життя за волю та незалежність Батьківщини.
Їх мужність і героїзм назавжди стануть прикладом сміливості та патріотизму для майбутніх поколінь.






