Середа, 27 січня 2016 12:53

Льодяна Розколяда

Пощастило адмінам "Галич давній сучасний" цієї неділі 24 січня завітати на Розколяду у с. Спасів, що на Коломийщині. Ексклюзивність місцевих Різдвяних гулянь полягає у тім, що спеціально до Водохреща близько півсотні місцевих майстрів створюють грандіозне льодове містечко.

Цьогоріч ентузіастам знадобилося 250 тонн льоду, з котрих і виготовлялися холодні, але водночас святкові та казкові скульптури. Більшість скульптур релігійної тематики, але декілька були присвячені темі визвольних змагань в Україні.

Розвеселяти жителів села та гостей свята зібралися кращі мистецькі колективи Коломийщини, погрітися можна було біля польових кухонь та посмакувати місцевими смаколиками, а на ярмарку придбати сувеніри на спогад.

Організатори Спасівської Розколяди культурне веселе дійство поєднали з користю і для наших захисників, оскільки були розташовані скриньки для збору коштів для бійців з Коломийщини.

 

Прочитано 1172 раз

Усі права на авторські матеріали належать сайту Галич давній сучасний.
Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише за умови посилання на сайт Галич давній сучасний, а при передруку в інтернеті –
з активним гіперпосиланням на galych.com.ua.
© 2020 Галич давній сучасний
joomla3x