Шаблоны Joomla 3 тут
Понеділок, 22 травня 2017 09:34

У Демешківцях відкрили дитячий майданчик

20 травня у с. Демешківці Галицького району Івано-Франківської області в рамках проекту "Діти наше майбутнє" відбулось урочисте відкриття дитячого ігрового майданчика.

З усіх куточків села зібралися наймолодші мешканці разом з рідними, щоб поринути у світ дитинства та отримати заряд позитивних емоцій.

Вартість дитячого майданчика склала 35 тис. грн, 25 тис. з яких було виділено в рамках Програми соціального партнерства ДТЕК та їхньому конкурсу міні-проектів "Громада своїми руками"-2016, а 10 тис. профінансувала Демешківська сільська рада. Тепер у дітей є повноцінна ігрова зона в комплект якої входить: дитячий будиночок, подвійна гойдалка, карусель, гірка, пісочниця та ін.

"Цей дитячий майданчик для наших дітей з’явився завдяки Меморандуму Соціального партнерства, який передбачає залучення коштів для громад де працює ДТЕК Бурштинська ТЕС. На цей рік максимальний розмір міні-гранту збільшено до 50 тис. грн, тож варто знову подавати свої заявки, щоб зробити якусь добру справу для громади", - розповів під час урочистого відкриття представник від ДТЕК Бурштинської ТЕС Ростислав Вистриховський.

Сільський голова Зеновій Цибух повідомив, що минулого року на конкурс було подано аж 5 заявок і пообіцяв, що цього року сільська рада також долучиться до співфінансування нових проектів.

Саме відкриття майданчика перетворилося на неймовірне свято завдяки о. Івану Барановському, який запросив о. Володимира Кузюка та дітей з молодіжної громадської організації м. Галич "Українська молодь Христові". Концерт, організований ними, був просякнутий неймовірною духовністю і був просто чудовим подарунком для всіх мешканців села та гостей свята. Одразу по закінченню свята діти побігли випробовувати нові каруселі та гірки.

Після завершення відкриття дитячого ігрового майданчика, дорослі повернулися до справ, а на самому майданчику продовжувалося свято: лунав дитячий сміх, продовжувались ігри та розваги. І кожному, хто долучився до створення цього неймовірного заходу було зрозуміло: радість в очах дітей - насправді те, заради чого варто жити й працювати.

В. Возняк

Прочитано 1941 раз

Усі права на авторські матеріали належать сайту Галич давній сучасний.
Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише за умови посилання на сайт Галич давній сучасний, а при передруку в інтернеті –
з активним гіперпосиланням на galych.com.ua.
© 2020 Галич давній сучасний
joomla3x