Неділя, 15 жовтня 2017 00:04

У Центр реабілітації диких тварин привезли двох лисиць

11 жовтня з колишньої зоозони на Монастирському острові в Дніпрі до Центру реабілітації диких тварин Галицького НПП відправили двох лисиць.

Тварин доставляли до місця призначення в спеціально обладнаному транспорті з кондиціюванням, з витримкою належного температурного режиму.

Завідуюча зоозони Надія Монастирська сподівається, що тваринам в новому місці буде значно краще. "Лисиці Максим і Лізка жили тут 11 і 12 років. Вони чіповані, щеплені, вся ця інформація вказана в їх спеціальних паспортах. Доглядала за ними, годувала. Уже рік, як почали розвозити по різних зоокуточках України наших підопічних, настав час зміни місця проживання і для лисиць. Трохи сумно, але вже змирилася, що і вони поїдуть від нас", - додала пані Надія.

Як відомо, у травні минулого року було прийнято рішення про закриття зоозони на Монастирському острові, оскільки умови в ній не відповідали нормам і правилам утримання тварин. Звірів звідти поступово вивозили. В лютому цього року однією з останніх вивезли шестирічну ведмедицю Лялю. Її відправили в Синевірський реабілітаційний центр бурих ведмедів.

А нові мешканці Центру, лисиці Максим і Лізка, наразі вже прибули до місця призначення та обживаються на новому місці.

Прочитано 736 раз
Увійдіть, щоб залишити коментар
jtemplate.ru - free extensions Joomla