Понеділок, 23 жовтня 2017 10:41

Зустріч на галицькій землі

20 жовтня 2017 року члени молодіжної громадської організації "Галицький королівський клуб" при сприянні відділу молоді та спорту районної державної адміністрації зустрічали на галицькій землі вихованців Рогатинської спеціальної школи-інтернату.

Розпочалася зустріч екскурсією до Галицького Національного парку. Екскурсовод розповів дітям про Центр реабілітації диких тварин, який створений з метою реабілітації та подальшого повернення у рідну стихію представників фауни, які потрапили в біду. Тут діти побачили благородних оленів, лисиць, єнота, диких баранів, вовчицю, орла, сов, яструбів, канюків та багато інших тварин, із захопленням спостерігали за грайливими ведмежатами. Всі досхочу погуляли парком, побачили мурашник-гігант, дізналися про різні види хвойних дерев та зробили безліч фотографій на згадку.

Після цікавої та змістовної екскурсії був солодкий стіл, а спритні гімназисти організували для маленьких гостей цікаві ігри та розваги. Азарт змагань захопив і дітей і дорослих. Після рухливих ігор діти поїхали до Княжої криниці.

Стомлені та щасливі поверталися гості додому, попередньо запросивши гімназистів відвідати їх у рідній школі.

Джерело: Галицька РДА

Прочитано 635 раз
Увійдіть, щоб залишити коментар
jtemplate.ru - free extensions Joomla