Понеділок, 23 жовтня 2017 11:18

Дитячий майданчик замість сміття, викинутого у природу

В день свята Покрови Пресвятої Богородиці у смт Більшівці, що на Прикарпатті, відбулось відкриття дитячого екомайданчика, якому немає аналогів.

Ігровий комплекс для малечі з’явився завдяки роздільному збору відходів в селищі, який ініціювало Бюро УГКЦ з питань екології.

Від початку року було зібрано понад 5 тис кг ПЕТ-пляшки, склобою та макулатури. За виручені кошти навесні були насаджені плодові дерева біля школи, дитячого садочка та церкви, а зараз виготовлені окремі елементи екомайданчика, а саме: карусель та гойдалка-балансир.

Д-р Володимир Шеремета, керівник Бюро УГКЦ з питань екології, пригадавши екологічну передісторію події, висловив сподівання, що цей майданчик принесе не лиш багато радості дітям, але й стане для них і їх батьків доброю мотивацією, щоб ще більш активно долучитись до роздільного збору відходів і більш дієво свідчити свою віру в Бога та любов до рідного краю.

Одним із важливих завдань дитячого майданчика, як і самого проекту роздільного сортування відходів, є показати можливості позитивних змін і вирішення наболілих проблем, зокрема, забруднення природного довкілля, жертвою якого стає сама людина.

В свою чергу освітлення майданчика енергією сонця має вказати на сучасні можливості більш безпечних для людини і природи відновних джерел енергії.

P.S. Бюро УГКЦ з питань екології висловлює вдячність всім, хто долучився і підтримав впровадження та розвиток системи роздільного збору відходів в смт Більшівці: місцевій владі, підприємцям, працівникам освіти та культури, всій громаді і кожному з мешканців, хто не нашкодив, але став учасником цієї богоугодної справи. Особлива подяка о. мітрату Василю Завірачу, пароху церкви Різдва Христового, який став серцем змагань не лиш за чистоту душі, але й за чистоту довкілля.

Джерело: Прес-служба Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ

Прочитано 938 раз
Увійдіть, щоб залишити коментар
jtemplate.ru - free extensions Joomla