Четвер, 23 листопада 2017 18:37

Працівники Галицького НПП провели у с. Блюдники урок "Збережи ліс для майбутніх поколінь!"

"Збережи ліс для майбутніх поколінь!"  саме такою була тема уроку, котру провели нещодавно представники Галицького національного природного парку з учнями Блюдниківського пришкільного лісництва.

"Прикро визнавати, але дійсно майбутнє зелені в небезпеці. Людство опинилося на порозі екологічної катастрофи.

Що ж робити нам? Як бути? По-перше, примножувати й оберігати природні багатства; по-друге, не забруднювати атмосферу; по-третє, утримувати в чистоті "зелені легені" планети, тобто ліс.

Ми розповіли дітям, що не так багато на нашій планеті багатств, що могли б зрівнятися з лісом. Його зелене вбрання вбирає сонячні промені, накопичує енергію. Ліс — одне з джерел кисню на Землі. Він очищує повітря від забруднення, захищає від руйнування ґрунти, впливає на рух і температуру повітря, є домівкою для різних тварин. А скільки всілякого добра постачає нам ліс!

Після теоретичної частини ми перейшли до практичної, а саме — до будівництва годівничок для птахів. Діти з великим задоволенням трудились майструючи домівки для птахів і раділи що відплатять природі за її дари!"  повідомили на сайті Галицького НПП організатори заходу.

Прочитано 501 раз
Увійдіть, щоб залишити коментар
jtemplate.ru - free extensions Joomla