Середа, 17 січня 2018 18:11

Мама, святкуючи, загубила сина

До центру соціально-психологічної реабілітації для дітей у селі Мединя Галицького району привезли ще одного хлопчика.

Як повідомила на своїй сторінці у соцмережі фейсбук пані Алла Бойчук хлопчик Дмитрик цілий день їздив у тролейбусі, аж поки його не помітив водій:"Непотрібні діти… непотрібні батькам, які їх народили. Їх долі не позаздриш, бо відмалечку вони позбавлені материнської любові та батьківської турботи. Добре, якщо обставини складуться так, що знайдуться небайдужі люди і спробують допомогти маленькій, нерідко, взагалі безпорадній людині вижити у цьому світі.
«Свіжий» приклад. Пізно увечері 13 січня в поліцію зателефонував водій івано-франківського тролейбуса і розповів, що у нього в салоні перебуває хлопчик, який не знає де його мама. Як згодом виявилося, 9-річний Дмитрик приїхав до Івано-Франківська з мамою з Тернопільщини. Проте 32-річна жінка так захопилася «гостинами» у подруги, що зовсім забула про дитину. Хлопчик кілька годин катався тролейбусом. аж поки його, по закінченні зміни, не помітив водій. Слід зауважити, що в поліцію про загублену дитину ніхто не повідомляв. Понад те, мама побачилася з сином лише учора увечері, через три доби, у помешканні його бабусі – матері, вже покійного, Дмитрикового батька.
Проте забрати дитину додому жінці завадили поліцейські, оскільки з’ясувалося, що вона неналежно дбає про сина через надмірну пристрасть до алкоголю. Крім того, працівники ювенальної превенції довідалися, що ця сім’я вже перебуває у полі зору тернопільських поліцейських з цієї ж причини. Сьогодні Дмитрика доправили до центру соціально-психологічної реабілітації для дітей у селі Мединя Галицького району. Тут він перебуватиме під наглядом вихователів та фахівців-психологів, доки мама не створить удома належні умови для його проживання і виховання. А ще жінці належить довести відповідним службам свою спроможність виконувати батьківські обов’язки на належному рівні.
Хочеться сподіватися, що ця історія матиме щасливе завершення і Дмитрикова мама таки зробить вибір на користь сина, а не згубної залежності від алкоголю. Додам, що через таких безвідповідальних батьків лише торік до центрів соціально-психологічної реабілітації для дітей прикарпатська поліція доставила понад 100 неповнолітніх".

Мабуть в пості авторкою і так достатньо сказано, та все ж будьмо людьми, звертаймо частіше увагу один на одного і не тому, що хочемо знайти за що покритикувати, а навпаки - простягнути руку допомоги.

Прочитано 682 раз
Увійдіть, щоб залишити коментар