Неділя, 13 травня 2018 23:32

У Галицькому районі в селі Лани масово загинули бджолородини

Близько 200 сімей бджіл загинуло у с. Лани Галицького району внаслідок неправомірних дій місцевого підприємства "Даноша" ("Ґудвеллі Україна"), про що повідомили потерпілі пасічники.

Проігнорувавши всі закони України по захисту бджіл, працівники даного підприємства 12 травня обробили поля, які орендують у даній місцевості, хімікатами, що призвело до загибелі комах. Пасічники оцінюють збитки в не менш як 300 тисяч гривень.

Завтра, 14 травня, о 9.00 потерпілі пасічники збираються у м. Галичі до керівництва району з офіційним зверненням. Метою є разом з ревізійною комісією, головою району та представниками ветеринарної служби їхати по пасіках, які постраждали, оцінити рівень пошкоджень та змусити підприємство відшкодувати нанесену збитки.

Маємо надію, що питання буде розглянуто об’єктивно та дане підприємство відшкодує збитки, завдані пасічникам, та понесе відповідальність за скоєне. Можемо лише здогадуватись, яку шкоду нанесло використання хімікатів навколишньому середовищу та здоров’ю людей, котрі проживають на даній території.

Прочитано 7703 раз
Увійдіть, щоб залишити коментар