Вівторок, 11 вересня 2018 21:54

Косарі риби - також браконьєри

Вранці 29 серпня 2018 року розпочався рибоохоронний рейд по річках Галицького району.

Першим держрибінспектори вирішили перевірити скидний канал Бурштинської ТЕС, а далі - спуститись Гнилою Липою до Дністра. Як виявилось, такий план дій вже о 7 год. приніс результат: на скидному каналі виявлено та затримано "косаря".

Для ясності зазначимо, що "косарями" в Івано-Франківській області називають браконьєрів, які ловлять рибу способом багріння. Найбільша шкода від такого варварського рибальства полягає у тому, що риби калічиться дуже багато, в рази більше, ніж витягується. Покалічені риби із рваними ранами зриваються з трійника та залишаються у воді, - вони дуже часто гинуть того ж дня.

За фактом браконьєрства на мешканця Бурштина складено адмінпротокол за ч. 4 ст. 85 КУпАП (грубе порушення правил рибальства). На його щастя, він ще не встиг насмикати собі риби, яка б стала підставою для нарахування збитків. Готується передача матеріалів справи до суду, який накладе порушнику правил рибальства штраф від 340 грн до 680 грн.

Рибоохоронний рейд продовжувався далі, - до кінця дня було виявлено ще кілька "звичайних" (не грубих) порушень правил рибальства.

Джерело: Івано-Франківський рибоохоронний патруль

Прочитано 382 раз
Увійдіть, щоб залишити коментар
jtemplate.ru - free extensions Joomla