Понеділок, 01 жовтня 2018 07:57

За виловлювання раків у заборонений період, притягують до відповідальності

Враховуючи особливості біології раків та з метою охорони, збереження їх природних запасів впродовж цьогорічного періоду нересту наказом Івано-Франківського рибоохоронного патруля № 78 від 10 вересня 2017 року заборонено вилов раків у всіх рибогосподарських водних об'єктах Івано-Франківської області на період з 17 вересня по 19 жовтня 2018 року.

Івано-Франківський рибоохоронний патруль закликає рибалок не добувати раків з водойм протягом дії заборон, передбачених п. 4.5 Правил любительського і спортивного рибальства: "Забороняється лов раків у нерестовий період, під час линьки і виношування ікри, а також у темну пору доби (пізніше години від заходу сонця та раніше години до його сходу) із застосуванням підсвічування."

На жаль, не всі зважають на цю заборону. Таких рибпатрульні притягують до відповідальності.

Так, в ніч з 20 на 21 вересня близько 24 год. біля с. Коростовичі Галицького району місцевий мешканець ловив раків із застосуванням підсвічування у Бурштинському водосховищі. При затриманні у нього виявлено 2 прісноводних раки. На порушника складено адмінпротокол за ч. 3 ст. 85 КУпАП та накладено штраф у розмірі 102 грн. Додатково чоловік має сплатити ще 51 грн збитків, розрахованих за таксами: 1 рак незалежно від його розмірів "коштує" 25,5 грн.

Прочитано 709 раз
Увійдіть, щоб залишити коментар
jtemplate.ru - free extensions Joomla