Вівторок, 19 лютого 2019 00:07

Злодій-невдаха

Останнім часом неодноразово зустрічаються випадки, коли громадяни самі затримують злочинців, після чого передають їх поліції. Сьогодні ми розповімо про одну з таких історій.

Отож, можливо ви вже зустрічали в стрічці новин історію про те, як в перинатальному центрі пологового будинку в Івано-Франківську спіймали зловмисника, який грабував пацієнтів. Як виявилось, пацієнтка, яка його зупинила, виявилася жителькою Галицького району.

За словами потерпілої, на момент пограбування вона перебувала біля дверей палати. Зловмисник зайшов в масці та лікарняному халаті, тож ніхто на нього не звернув особливої уваги. Жінка саме розмовляла по телефону, тож абсолютно не зауважила, як в цей момент він підійшов до її ліжка і з-під подушки забрав сумку. Інші пацієнтки, які лежали в даній палаті разом з нею, на запитання, що трапилося, отримали відповідь від «медика», що її переводять в іншу палату.

Коли потерпіла повернулася до палати, то сусідки по палаті запитали, чи її переводять, на що та здивовано відповіла, що ні, чому це її мають переводити…

«Лікар зайшов, забрав твої речі і пішов. Сказав що тебе переводять.» - отримала вона відповідь.

Жінка вибігла в коридор, наздогнала чоловіка і запитала: «Ви хотіли щось мені сказати про аналізи?». На що той здивовано відповів, що взагалі її не знає.

У цей момент потерпіла побачила у «лікаря» свою сумку і почала кричати. Зловмисник почав втікати, але переплутав виходи і побіг у хірургічний відділ, де, власне, його і замкнули в операційній до приїзду поліції.

Такий рішучості, оперативності та ініціативі можуть позаздрити наші правоохоронці, чого ми їм і бажаємо. Тож, якщо вони захочуть перейняти досвід нашої героїні, то її легко знайти і попитати, як це, оперативно спіймати зловмисника.

Варто наголосити, що разом з своєю сумкою потерпіла повернула ще 30 мобільних телефонів, які напевне були вкрадені того самого дня у пацієнтів лікарні, за що вона заслуговує на справжню нагороду.

Прочитано 2172 раз
Увійдіть, щоб залишити коментар