П'ятниця, 08 березня 2019 10:25

У вандалів піднялася рука на Алею Небесної Сотні в Галичі

Прекрасний ранок розпочався досить сумними новинами - в когось піднялась рука на деревця, висаджені на Алеї Небесної Сотні в Галичі.

Від рук вандалів постраждало 16 дерев, які зламані підряд, тож списати це на випадок, вітер, собак чи дитячу забаганку досить складно.

На місце злочину було викликано поліцію, і ми надіємося, що правоохоронці Галицького району все ж таки зреагують відповідно на цей акт вандалізму і знайдуть зловмисників, які будуть відповідати перед законом. У пригоді стане камера спостереження, котра була встановлена два роки тому з метою фіксації подібних випадків, тому знайти сліди зловмисників таки можливо.

Також окреме прохання до галичан. Якщо хтось бачив щось підозріле в ніч з 7 на 8 березня, просимо надати будь-яку корисну інформацію в правоохоронні органи, щоб знайти винних та покарати.

Коментувати дії цих осіб не хочеться, адже кожен свідомий громадянин сам все розуміє, дивлячись на ці світлини. 

Прочитано 2475 раз

Останні новини

В Крилосі відбудеться щорічна проща

Крилос запрошує на XIV Всеукраїнську Патріаршу прощу до Галицької чудотворної ікони Матері Божої. Читати далі...
Усі права на авторські матеріали належать сайту Галич давній сучасний.
Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише за умови посилання на сайт Галич давній сучасний, а при передруку в інтернеті –
з активним гіперпосиланням на galych.com.ua.
joomla3x