Вівторок, 09 квітня 2019 11:14

Проект "Безпечне місто" допоміг спіймати вандала

Завдяки встановленим камерам відеоспостереження правоохоронцям вдалося знайти особу, котра понищила дерева на Алеї Небесної Сотні у Галичі. Та, не дивлячись на резонанс в суспільстві, як покарання вандал заплатить 51 гривню або отримає 15 діб...

Як ми повідомляли раніше, з відеоматеріалів, котрі зафіксували акт вандалізму, чітко видно одяг особи, напрямок пересування, що неабияк скоротило пошук.

Відтак працівниками Галицького ВП ГУНП встановлено, що в ніч з 7 на 8 березня 2019 р. близько 3 години ночі особа чоловічої статі, перебуваючи у стані алкогольного сп'яніння, без будь-яких на те причин пошкодила верхівки 16 дерев на Алеї Небесної Сотні вартістю 1200 грн. У даний момент щодо цієї особи складено адміністративний протокол за ст. 173 Кодексу України про адміністративні правопорушення, санкція якої передбачає покарання або штраф від 51 грн, або ж до 15 діб адміністративного арешту.

Та, попри все, хочеться відмітити, що проект "Безпечне місто", котрий став одним з переможців у конкурсі міні-проектів від АМЕР при співфінансуванні з Галицькою міською радою, виправдав себе та довів доречність встановлення камер відеоспостереження містом.

Прочитано 1797 раз
Увійдіть, щоб залишити коментар