Статьи и обзоры nachodki.ru
Понеділок, 03 лютого 2020 23:51

У Галицькому районі проведено черговий рибоохоронний рейд

30 січня 2020 року, контролюючи дотримання правил рибальства, івано-франківські рибпатрульні провели рибоохоронний рейд по річках Дністер та Гнила Липа в межах Галицького району області.

Підставою для проведення заходу була інформація про браконьєрство, передана держінспекторам через телефонну "гарячу лінію" рибпатруля.

В результаті виявлено дві 75-метрові браконьєрські сітки, встановлені порушниками правил рибальства на р. Дністер. Складено відповідний акт вилучення заборонених знарядь лову.

На р. Гнила Липа під час проведення рейду порушень правил рибальства держінспектори не виявили.

Продовжуючи захід, на Бурштинському водосховищі рибпатрульні витягли з води 12 браконьєрських сіток загальною довжиною 840 метрів. Складено акт вилучення заборонених знарядь лову. Водні біоресурси, що були в заборонених знаряддях лову (15 карасів, 6 лящів та десяток раків, в т.ч. з ікрою), держінспекторами звільнені та відпущені у воду. Попереджено нанесення збитків в сумі близько 1,5 тис. грн. На жаль, в сітках заплутались та загинули кілька птахів.

Нагадуємо, що для оперативного реагування на випадки порушення правил рибальства в Івано-Франківському рибоохоронному патрулі працює цілодобова телефонна "гаряча лінія": (097) 392-72-80.

Джерело: Івано-Франківський рибоохоронний патруль

Прочитано 669 раз

Усі права на авторські матеріали належать сайту Галич давній сучасний.
Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише за умови посилання на сайт Галич давній сучасний, а при передруку в інтернеті –
з активним гіперпосиланням на galych.com.ua.
© 2020 Галич давній сучасний
joomla3x