Скачать бесплатные шаблоны Joomla
Середа, 08 квітня 2020 22:13

Рибоохоронний патруль виявив порушників на галицьких водоймах

6 квітня 2020 року державні інспектори Івано-Франківського рибоохоронного патруля здійснили рибоохоронний рейд по акваторії Бурштинського водосховища поблизу м. Бурштин Галицького району Івано-Франківської області.

Близько 6 години під час тралювання водойми виявлено і вилучено 7 заборонених сіткоснастевих знарядь лову – жилкових сіток довжиною 70 метрів, вічко 45 мм, загальною довжиною 490 метрів. У сітках виявлено 45 екземплярів карася сріблястого у живому стані, які були негайно повернені в природне середовище існування. Складено акт виявлення та вилучення майна, власник якого не встановлений.

Наступного дня, 7 квітня, рибпатрульні Прикарпаття здійснили тралювання річки Дністер в межах Галицького та Тлумацького районів Івано-Франківської області. Близько 16 години поблизу с. Довге Галицького району виявлено заборонені сіткоснастеві знаряддя – лову: 4 одиниці ліскових сіток загальною довжиною 90 метрів та 7 «екранів» трикутної форми розміром периметру 1,2 м.

У сітках виявлено 2 екземпляри головня та 2 екземпляри окуня звичайного, які негайно у живому стані виплутані з сіткоснастевих знарядь лову і повернені в природне середовище існування.

Близько 19 години поблизу с. Буківна Тлумацького району Івано-Франківської області у річці виявлено та вилучено сіткоснастеве знаряддя лову – 1 одиниця ліскової сітки довжиною 55 метрів вічко 15 мм. У сітці у живому стані знаходилося два представник червонокнижної іхтіофауни України – марена звичайна та ялець звичайний, які негайно були повернені у природне середовище існування. У снулому стані в сітках знаходилася така риба: верховодка звичайна – 3 екземпляри, окунь звичайний – 2 екземпляри та головень – 1 екземпляр, загальною вагою 300 грамів. Складено акт знищення водних біоресурсів.

Загальна довжина вилучених знарядь лову – 150 метрів. Складено акт виявлення та вилучення майна, власник яких не встановлений.

Всього працівникам Держагенства рибного господарства у Івано-Франківській області протягом рибоохоронного рейду вдалося запобігти збиткам рибному господарству на суму 728 грн.

«Розрахунок за незаконне добування видів риби, що внесені до Червоної книги України здійснюється відповідно до постанови Кабміну «Про розмір компенсації за незаконне добування, знищення або пошкодження видів тваринного і рослинного світу, занесених до Червоної книги України, а також за знищення чи погіршення середовища їх перебування (зростання)», - повідомив начальник Івано-Франківського рибоохоронного патруля Любомир Стрембіцький, - компенсація за один екземпляр марени звичайної та яльця звичайного складає по 330 грн».

Івано-Франківський рибоохоронний патруль нагадує, що з 1 квітня на території Івано-Франківської області нерестова заборона 2020. Пропонуємо ознайомитися із ділянками, на яких дозволене любительське рибальство під час нерестової заборони 2020 за посиланням.

Джерело: Івано-Франківський рибоохоронний патруль

Прочитано 662 раз

Усі права на авторські матеріали належать сайту Галич давній сучасний.
Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише за умови посилання на сайт Галич давній сучасний, а при передруку в інтернеті –
з активним гіперпосиланням на galych.com.ua.
© 2020 Галич давній сучасний
joomla3x