Все для Joomla . Бесплатные шаблоны и расширения.
Понеділок, 04 травня 2020 10:32

Відходи як бонус: на територіях сіл Насташине та Йосипівка виявили відходи птаховиробництва.

Відходи від птаховиробництва почали з’являтися в зелених зонах навколо села Конюшки Рогатинського району.

Так, близько тонни відходів викинули в урочищі поблизу села Насташине Галицького району та між селами Конюшки та Йосипівка Рогатинського району. 

Як повідомляє Суспільне Карпати, місцеві жителі підозрюють, що це зробили працівники фірми, яка займається виробництвом м'яса свійської птиці у с. Конюшки. Голова села Конюшки Іван Іванців каже, що мова йде про фірму "Нілена", яка працює на території населеного пункту вже близько місяця: "Власник її – Гурак Дмитро Васильович. На тій території вони зробили реконструкцію і почали запуск виробництва. Люди підказували, що можуть бути проблеми з утилізацією. Коли я до них звернувся, то вони запевнили, що проблем не буде".

Він додає, що була бесіда, що вони будуть помагати сільській раді. Що людей офіційно працевлаштують і податки будуть йти в бюджет сільської ради.

Голова Насташинської сільської ради Іван Драгун запевняє, що жодних звернень щодо вивезення відходів на територію села не було. Тож будуть надіслані відповідні звернення в екологічну інспекцію.

На місце, де висипали відходи, викликали поліцію. 

В той же час в поліцію поступило ще одне звернення: в селі Конюшки просто в рів стікають нечистоти із заводу. Мешканці села стурбовані, адже все це потрапляє в грунтові води, а відтак в криниці, що може негативно відбитись на здоров’ї кожного мешканця села.

Більше інформації у відео.

Прочитано 682 раз

Media

Останні новини

В місті Галич трапилась ДТП

На автошляху Н-09 в місті Галич трапилася дорожня пригода  Читати далі...
Усі права на авторські матеріали належать сайту Галич давній сучасний.
Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише за умови посилання на сайт Галич давній сучасний, а при передруку в інтернеті –
з активним гіперпосиланням на galych.com.ua.
© 2020 Галич давній сучасний
joomla3x