Шаблоны для Joomla 3 здесь
Середа, 10 червня 2020 11:48

Галицькі поліцейські розпочинають операцію "Мак-2020"

На території району в рамках загальнодержавної операції "Мак" поліція проводитиме заходи, спрямовані на виявлення і знищення незаконних посівів нарковмісних рослин маку та конопель, недопущення витоку в незаконний обіг наркосировини рослинного походження.

Заходи триватимуть з 20 травня по 24 вересня.

Галицькі поліцейські нагадують, що за незаконний посів маку та конопель передбачена адміністративна та кримінальна відповідальність.

Пам'ятайте:

Згідно з ст. 106-2 Кодексу України про адміністративні правопорушення незаконний посів або вирощування снодійного маку в кількості до сто рослин чи конопель у кількості до десяти рослин - тягнуть за собою накладення штрафу до 1,7 тис. грн. з конфіскацією незаконно вирощуваних нарковмісних рослин.

Відповідно до ст. 310 Кримінального Кодексу України за незаконний посів або вирощування снодійного маку в кількості від 100 до 500 рослин, конопель у кількості від 10 до 50 рослин, караються зокрема обмеженням волі на строк до трьох років.

Галицькі поліцейські закликають громадян бути законослухняними та дотримуватись чинного законодавства та у разі виявлення посівів нарковмісних рослин повідомляти на лінію "102".

Прочитано 717 раз

Останні новини

В місті Галич трапилась ДТП

На автошляху Н-09 в місті Галич трапилася дорожня пригода  Читати далі...
Усі права на авторські матеріали належать сайту Галич давній сучасний.
Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише за умови посилання на сайт Галич давній сучасний, а при передруку в інтернеті –
з активним гіперпосиланням на galych.com.ua.
© 2020 Галич давній сучасний
joomla3x