Четвер, 16 лютого 2017 17:48

Шахраї продовжують наживатися на довірі прикарпатців

Мешканці краю не думаючи повідомляють конфіденційні дані про банківські рахунки незнайомцям по телефону, чим стимулюють злочинців до наживи.

Таким способом 14 800 гривень з банківської картки втратив мешканець Бурштина Чоловікові на мобільний телефон надійшло смс-повідомлення з текстом про те, що його банківська карточка "Ощадбанку" заблокована. Перетелефонувавши на цей же номер, йому відповіли і представилися працівником одного із місцевих банків та повідомили про заблокування карточки. Щоб її розблокувати потрібно надати код смс-повідомленням, яке надійшло додатково. Потерпілий не задумуючись так і зробив в результаті чого з банківської картки зникло 14 800 гривень.

Краяни, не будьте такими довірливими! Не надавайте будь яку інформацію, пов’язану з особистими банківськими рахунками та фінансовими операціями незнайомцям по телефону. Запам’ятайте – працівники банку не телефонують до клієнтів з проханнями поміняти у телефонному режимі паролі карток, продовжити їх дію чи допомогти перевести гроші на рахунок або як розблокувати картку. Тому не слід розголошувати пін-коди чи номери карток невідомим по телефону, а також слідувати їх інструкціям. Будьте обачними, бережіть власні гроші!

Джерело: ГУНП в Івано-Франківській області

Прочитано 778 раз
Увійдіть, щоб залишити коментар