Середа, 04 жовтня 2017 22:59

Заступник голови Галицької РДА з гуманітарних питань потрапив в епіцентр скандалу з жителями міста Галич

Дана історія тягнеться вже декілька років і, мабуть, тільки лінивий не знає її суті. Та перед тим, як розповісти про сьогоднішні події, ми все ж коротко ознайомимо вас з попередніми.

Справа в тім, що декілька років тому по вул. Шевченка, навпроти Галицької ЗОШ №1, розпочали будівництво дві особи, а саме: Чабак Г. та Регій Ю., що в майбутньому і стало причиною судових тяганин. Як тільки Чабак Г. побудувала свій житловий будинок з аптекою, одразу будівництво сусіда-орендаря стало, так би мовити, кісткою в горлі.

Чабак Г. одразу ж подала до суду з вимогою заборонити гр. Регію будівництво, посилаючись на буцімто порушення останнім будівельних та протипожежних норм. Однак, ані суд першої інстанції, ані апеляційний суд позов громадянки Чабак не задовольнили, оскільки позивачами не надано беззаперечних доказів порушень Регія Ю.

Тож, здавалося, після років судових тяганин, останній мав би спокійно розпочати будівництво, що, власне, підприємець і спробував зробити. Але, як тільки були завезені будівельні матеріали, замовлено техніку, на будівництво приїхали представники виконавчої служби і зупинили процес. Підставою таких дій стало нібито нове рішення Галицького суду про зупинення робіт у зв’язку з новим позовом від громадянки Чабак. За словами дружини Регія Ю. пані Надії, їм не були вручені відповідні документи, а рішення суду прийшло поштою через декілька днів. 

Отож, ми з вами дійшли сьогодення. Сьогодні підприємець Регій Ю. разом із незацікавленими співпереживаючими галичанами намагалися потрапити на прийом до заступника очільника району Чабака Олександра, котрий є близьким родичем Чабак Г. адже самі він , на думку пані Регій,  є  ініціатором перешкоджання. Але, чи то заступник дізнався про наміри громадян, чи таки мав гарячі невідкладні справи, та за декілька хвилин до прибуття відвідувачів швидким кроком покинув будівлю білого дому. Громадяни пішли в приймальню голови РДА, та, на жаль, Поповича М. не було, а де ж потрібний заступник дізнатися не вдалося. У відповідь на запитання, чи нема за робочим графіком у Чабака О. якоїсь наради, виїзду тощо, відвідувачі отримали мовчання і щось схоже на потуги набрати телефонний номер, але безрезультатно.

Що вдалося з’ясувати, так це те, що присутній на робочому місці перший заступник Канюка С.. Люди зупинили його в коридорі і висловили своє обурення зловживаннями своєю посадою Чабаком О. Також йому повідомили про неодноразові погрози як родині громадянина Регія, так і тим, хто їх підтримує, та нагадали, що дана справа є на розгляді голови ОДА і питання тепер стоятиме не лише про те, аби Чабак припинив заважати будівництву, а й про його звільнення, оскільки така особа не може представляти державу.

Канюка С. уважно вислухав громадян і зауважив, що й сам не розуміє, чому стільки років ведеться запекла боротьба між сусідами, і чим можливо пояснити поведінку його колеги та пообіцяв передати йому все почуте.

Однак, громадяни тим не дуже задовольнилися і збираються завтра завітати на пленарне засідання Галицької міської ради й виступити перед депутатським корпусом з проханням допомогти, а також звернутися до голови РДА, і повторити візит до очільника області, але вже у значно більшому складі.

Що ж, а ми можемо поставити тільки одне запитання - чи потрібна така компрометуюча особа на посаді заступника голови РДА?..

Прочитано 3322 раз
Увійдіть, щоб залишити коментар
jtemplate.ru - free extensions Joomla