Четвер, 05 жовтня 2017 19:28

Зловживання посадою чи наклеп

Резонансна справа щодо зловживання посадовим становищем Чабака О. мала продовження у четвер на пленарному засіданні Галицької міської ради.

Близько 20 галичан прийшли підтримати свого земляка Регія Ю. з вимогою звернутись до обласного керівництва у сприянні з вирішенням даного конфлікту.

Депутати, заслухавши гр. Регія, вирішили ухвалити рішення звернутись до голови ОДА Гончарука О. з вимогою створення комісії для розслідування даного питання та звільнення заступника голови РДА Чабака О. з посади.

Сам фігурант скандалу на засідання не з’явився, де б міг висловити свою позицію. Натомість він шукав зустрічі з адмінами ГДС та в розмові заперечував свою провину, зсилаючись на буцімто відсутні дозвільні документи на будівництво Регієм Ю. (хоча останній усі документи надав, про що свідчать і рішення попередніх судів). Ми ж, у свою чергу, звісно, намагалися вислухати під дощем сторону п. Чабака і зрозуміти, чому він стверджує, що суди його опонент не вигравав, коли маємо копії рішень з противними фактами.

Наступного дня, у п’ятницю, відбулося засідання спеціальної комісії при РДА, яка мала розслідувати дану ситуацію. Проте в опонентів Чабака О. склалося враження, що комісія була створена з метою "відбілити" ім’я чиновника, а не з’ясувати, у чому ж суть порушень і чи мало місце зловживання посадою. Члени комісії аж ніяк не виглядали об’єктивними та зсилалися на те, що з аргументів є лише слова пані Регій, а доказів погроз і прямого впливу пана Чабака на судові тяганини вони не мають, оскільки будівля належить його мамі і нібито будь-яка причетність неможлива. Також аргументом було те, що звільнення або перевід на іншу посаду аж ніяк не вирішить конфлікту. На що пані Регій зауважила, що Чабак О. представляє президентську вертикаль і його дії проти них та їхнього бізнесу аж ніяк не сприяють іміджу президента і самого поняття державність як такого.

Що ж, маємо надію, що справа таки зрушиться з місця і знайде логічне позитивне завершення. Та, звісно, надалі подальшу долю вирішуватиме голова ОДА, суд та звичайна людська совість. Ми ж, у свою чергу, намагатимемось інформувати читачів про її подальший перебіг.

Прочитано 2822 раз
Увійдіть, щоб залишити коментар