Четвер, 23 листопада 2017 11:02

На Гнилій Липі спіймали браконьєрів

У четвер, 16 листопада 2017 року, під час рибоохоронного рейду по Дністру та його притоках у Галицькому районі, виявлено факт незаконного вилову "червонокнижних" вирезубів.

Браконьєра затримано на Гнилій Липі під час вилову риби крошнею. В улові вже були два вирезуби, одна щука та два окуні.

На порушника правил рибальства, мешканця с. Межигірці Галицького району, складено адмінпротокол за ч. 4 ст. 85 КУпАП (грубе порушення правил рибальства). Крошню вилучено.

Своїми протиправними діями браконьєр завдав збитків на суму 20374 грн. Матеріали справи направлено до суду, який визначить конкретний розмір штрафу (від 340 до 680 грн).

У будь-якому випадку браконьєрство обійдеться чоловіку досить дорого (близько 21 тис. грн!) та змусить уважно вивчити правила рибальства.

До слова, у суботу-неділю 4-5 листопада під час рибоохоронного рейду теж виявлено численні факти порушень правил рибальства.

Вранці біля 10 год. 4 листопада на Гнилій Липі держрибінспекторами виявлено двох браконьєрів, які ловили рибу крошнями. Обидва - мешканці с. Тустань Галицького району, - орудували підйомними сітками 1,5*1,5 м. На час зустрічі з рибоохоронцями один браконьєр ще нічого не піймав, а інший мав невеличкий улов: 2 карасі та 5 верховодок (загальна вага - 300 г).

На обох браконьєрів складено по адмінпротоколу за ч. 4 ст. 85 КУпАП (грубі порушення правил рибальства), крошні вилучено. Більш "вдалому" браконьєру нараховано для сплати 119 грн збитків. Матеріали справ направлено до суду.
Браконьєрів очікують штрафи від 340 до 680 грн кожному.

Також, завершуючи рибоохоронний рейд, держрибінспектори перевірили дотримання правил рибальства на Бурштинському водосховищі. Виявлено багато порушень на скидному каналі Бурштинської ТЕС - рибалки ловили рибу в забороненому для рибальства місці. На всіх порушників правил рибальства складено адмінпротоколи за ч. 3 ст. 85 КУпАП.

Джерело: Івано-Франківський рибоохоронний патруль

Прочитано 1277 раз
Увійдіть, щоб залишити коментар