Неділя, 10 грудня 2017 17:09

До НЗ "Давній Галич" завітали школярі з концертною програмою

Cправжнє свято працівникам Національного заповідника "Давній Галич" подарували на закінчення року УПА на Прикарпатті четвертокласники Галицької загальноосвітньої школи імені Ярослава Осмомисла.

Школярі завітали до науковців заповідника з цікавою концертною програмою, присвяченою 75-ій річниці створення Української Повстанської Армії. Учні 4-А класу (класний керівник Мирослава Іванівна Духович) вийшли до глядачів у вишиванках і з запаленими ліхтариками. Почався захід хвилиною мовчання за всіма полеглими у боротьбі. Вчителька Іванна Михайлівна Духович розповіла про історію створення УПА, про нелегкий життєвий шлях її очільника Степана Бандери. На вівтар боротьби за волю України поклали своє життя цілі покоління наших земляків. І наш час також додає нові імена до незліченного списку героїв. Ми повинні пам’ятати їх подвиг, бо вони віддали за нас найцінніше.

Діти декламували вірші, під музичний супровід (Мирослава Іванівна, як завжди, акомпанувала на баяні) виконували відомі й улюблені в нашому народі стрілецькі, повстанські пісні: "Повіяв вітер степовий…", "Ах, лента за лентою…", "Ой у лузі червона калина…", "Десь там далеко, на Волині…", "Ой у лісі, на полянці…", "Рости, рости, черемшино…" та інші. Кожне українське серце відгукується на рідну пісню – чи не тому майже всі присутні в залі підтримували юних виконавців і щиро аплодували їм. Слід сказати, що Мирослава Іванівна Духович звертає особливу увагу на творчий розвиток школярів, напевне тому всі її вихованці з задоволенням співають, знають слова найбільш популярних народних пісень. Виконують діти і веселі дитячі пісні, і так хочеться, щоб збулися їх побажання, висловлені віршованим рядком, "…щоб ми уже не бачили війни".

Заступник генерального директора Національного заповідника "Давній Галич" з наукової роботи Семен Побуцький від імені колективу установи вручив школярам гостинці і буклети про їх рідне місто.

Джерело: НЗ "Давній Галич", Любов Бойко.

Прочитано 747 раз
Увійдіть, щоб залишити коментар
jtemplate.ru - free extensions Joomla