Понеділок, 18 грудня 2017 17:02

"Андріївські вечорниці" у Бурштині

Театралізоване дійство "Андріївські вечорниці" відбулося 17 грудня 2017 року  в БК ім. Т. Шевченка в м. Бурштин, де ожили перед глядачами вечорниці в ніч на Андрія, а ворожіння, ігри та забави нагадали молодість бабусям та дідусям.

Дівчата та хлопці драматичного гуртка БК ім. Т.Шевченка під керівництвом Т. Бояршинової та колектив оркестру народних інструментів відтворили давні звичаї  та традиції української культури та побуту. На святі  частували смачними пампушками, ніхто не залишився поза увагою.

На святі була присутня і міський голова Роксолана Джура, котра привітала усіх присутніх з початком різдвяних свят та усіх Андріїв з іменинами, бажаючи миру та спокою, мудрості та терпіння.

Прочитано 1496 раз

Усі права на авторські матеріали належать сайту Галич давній сучасний.
Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише за умови посилання на сайт Галич давній сучасний, а при передруку в інтернеті –
з активним гіперпосиланням на galych.com.ua.
© 2020 Галич давній сучасний
joomla3x