Понеділок, 12 березня 2018 11:46

Галичани віддали шану пам’яті великого Кобзаря

10 березня минуло 157 років від дня смерті національного генія, великого українського  пророка, письменника, драматурга і громадського діяча Тараса Шевченка.

Із цієї нагоди вже традиційно в місті Галичі біля пам’ятника Кобзареві відбулися поминальні заходи. Вшанувати великого українця прийшли представники влади, духовенство, громадськість та молодь.

Віче розпочалося церемонією покладання квітів до підніжжя пам’ятника очільниками району та міста. Священики відслужили поминальну панахиду, помолилися за упокій душі великого сина України, а присутні виконали кілька його творів.

У своєму виступі голова районної державної адміністрації Микола Попович зазначив: "Саме великі слова Кобзаря були на знаменах і щитах Героїв Небесної Сотні. Саме з цими словами вони, беззбройні патріоти, йшли на ворожі кулі та гинули. Із "Кобзарем" зараз живе кожен український воїн та захищає неньку-Україну на східних рубежах від озвірілого моковського окупанта. Тільки в єдності сила українського народу, тальки в спільній праці ми можемо отримати ту прекрасну, омріяну Кобзарем, вільну Україну".

Джерело: Галицька РДА

Прочитано 659 раз
Увійдіть, щоб залишити коментар