Четвер, 15 березня 2018 21:08

Відбувся чин Соборування в с. Комарів

На парафії Вознесіння ГНІХ, що в с. Комарів, Галицького району, відбувся чин Соборування – уділення Святого Таїнства Єлеопомазання всім вірним для оздоровлення від душевних і тілесних недуг.

Таїнство Єлеєосвячення (Соборування) – це священнодія, у якій під час помазання тіла єлеєм на хворого призивається благодать Божа, яка зцілює душевні й тілесні немочі. Воно зветься соборуванням, бо звершується собором священиків у складі семи, хоча в разі потреби звершувати його може й один священик.

В часі спільної молитви фактично всі присутні в храмі приступили до Таїнства Примирення (Сповіді), щоб відкрити своє серце на дію Божої ласки. Далі кожен священик зачитував уривок з Євангелії та молитву на оздоровлення недужих. Опісля вірні приступали по черзі до кожного священнослужителя, а той намащував їх освяченим єлеєм.

По завершенні Соборування парох парафії о. Михайло Нейлюк подякував священикам, які взяли участь у цій молитві, а також заохотив всіх вірних до активного духовного життя з чистим серцем і вірою у Господа.

Джерело: Прес-служба Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ

Прочитано 570 раз
Увійдіть, щоб залишити коментар