Понеділок, 16 квітня 2018 23:25

Нічні моління в Крилосі

Брати-семінаристи ІФДС на чолі з віце-ректором cемінарії протоієреєм Андрієм Чорненком взяли участь у нічних молитовних чуваннях у с. Крилос, які відбулися з 12 на 13 квітня. Моління очолив єпископ Чернівецької єпархії преосвященний Владика Йосафат (Мощич).

Розпочалися чування із торжественної Пасхальної Вечірні, яку служили прот. Андрій Чорненко разом із протодияконом Юрієм Сидіром, а опісля всі спільно молилися Богородичну Вервицю. Разом із іншими парафіяльними отцями на чуваннях був присутній духівник семінарії прот. Юрій Павлюк, який виголосив науку, говорячи про Пасху, як перехід, який ми щодня здійснюємо разом з Господом нашим Ісусом Христом. Згодом ще одну науку виголосив парох відпустового місця в Крилосі, прот. Ярослав Жолоб, який щойно повернувся з вічного міста Риму, де був присутнім на зустрічі Святійшого Отця папи Франциска зі сповідниками милосердя. Отець Ярослав розважав разом із прочанами над Божим Милосердям.

Після урочистого виносу Крилоської чудотворної ікони Пресвятої Богородиці, вірні мали можливість прикластися до цієї святині. Священики прочитали молитви на оздоровлення, благословляли прочан святим миром, а Преосвященний Владика – покладанням рук.

Завершилися чування Архиєрейською Божественною Літургією.

Олексій Стронський, Інформаційний центр ІФДС

Прочитано 357 раз
Увійдіть, щоб залишити коментар
jtemplate.ru - free extensions Joomla