Четвер, 19 квітня 2018 22:48

У Галичі відбувся І районний етап Всеукраїнської дитячо-юнацької гри «Сокіл»

В рамках Всеукраїнської інформаційно–профілактичної акції «Відповідальність починається з мене», з метою виховання в дітей патріотизму, любові до України, поваги до народних звичаїв, традицій та національних цінностей, формування серед молоді засад здорового способу життя засобами туризму і спорту 18 квітня 2018 року на стадіоні «Колос» у м. Галич відбувся І районний етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).

Для участі в грі з'їхалися дванадцять команд (роїв): Блюдниківська ЗОШ І-ІІІ ст. («Край»), Галицька гімназія («Нащадки Данила»), Галицька ЗОШІ-ІІІ ст. («Галицькі отамани»), Деліївська ЗОШ І-ІІІ ст. («Рій ім. Петра Сагайдачного»), Дубовецька ЗОШ І-ІІІ ст. («Дуб»), Задністрянська ЗОШ І-ІІІ ст. («Задністрянська Січ»), Залуквянська ЗОШ І-ІІІ ст. ім. І. Блажкевич («Молода Січ»), Комарівська ЗОШ І-ІІІ ст. («Патріоти»), КрилоськаЗОШ І-ІІІ ст. ( «Княжі кіборги»), Маріямпільська ЗОШ І-ІІІ ст. («Рій ім. Івана Богуна»), Мединський НВК («Калина»), Тустанська ЗОШ І-ІІІ ст. («Рій ім. Сотника Чорноти»).

Учасників привітали методист відділу освіти районної державної адміністрації Надія Григорович та Галицький військовий комісар Костянтин Яковлев.

Школярі гідно показали себе в конкурсах: «Ватра» (художньо-мистецьке представлення рою), гра «Відун» (інтелектуальні змагання з історії України), «Впоряд» та візитівка рою (стройова підготовка, гімн, емблема рою), змагання на туристичній смузі перешкод, «Рятівник» (надання першої долікарської допомоги), розбирання та складання автомата, стрільба із пневматичної гвинтівки, конкурс «Добре діло».

Загалом змагання видалися дуже насиченими – і за подіями, і за кипінням пристрастей. Усі команди були гарно підготовлені та налаштовані на перемогу.

За результатами змагань рій «Нащадки Данила»(Галицька гімназія) посів І місце, другим став «Рій ім. Сотника Чорноти» (Тустанська ЗОШ І-ІІІ ст.), останнє призове місце виборов рій "Край" (Блюдниківська ЗОШ І-ІІІ ст.).

Усі команди (рої) були нагороджені грамотами відділу молоді та спорту районної державної адміністрації, а також кращі в особистому заліку учасники отримали грамоти за перемогу в окремих конкурсах.

У найближчій перспективі – виїзд команди-переможниці «Нащадки Данила» для участі в обласному етапі змагань. Будемо вболівати за представників нашого району та бажаємо їм перемоги!

Джерело: Галицька РДА

Прочитано 594 раз
Увійдіть, щоб залишити коментар
jtemplate.ru - free extensions Joomla