П'ятниця, 20 квітня 2018 23:21

Учні та викладачі Галицької ДМШ відвідали школи с. Крилос та с. Комарів

19 квітня 2018 року учні та викладачі Галицької дитячої музичної школи з метою пропаганди музичного мистецтва відвідали загальноосвітні школи с. Крилос та с. Комарів.

Це були чарівні хвилини спілкування юних музикантів зі своїми однолітками.

Діти бурхливими оплесками вітали виступи ансамблів гітаристів (керівник Шевчук О. Р.), інструментального ансамблю (керівник Штих З. В.), ансамблю бандуристів (керівник Мрочко М. В.), оркестру народних інструментів (керівник Кіндрацька Г. П.).

Привернули увагу учнів та вчителів сольні виступи Попович Ірини (клас викладача Лисак О. Д.), Холодинських Анастасії та Юлії (клас викладача Фіголь Г. Б.), Левицького Лук’яна (клас викладача Сватик Л. С.) та тріо трубачів у складі Фіголя В., Писківа М. та Бідочка А. (клас викладача Мацалака Б. М.).

"Ми впевнені, що сьогодні започаткували творчу співпрацю двох колективів – Галицької ДМШ та Комарівської ЗОШ, - сказав директор школи Блинчук Василь Васильович, - Наступного року ми будемо раді вітати юних музикантів в стінах нашої школи і покажемо свої здобутки – виступи колективів Комарівської ЗОШ."

"Звуки класичної та народної музики торкнулись душі кожної дитини, присутньої на концерті. Діти мали можливість побачити музичні інструменти і почути їхнє звучання в руках своїх однолітків. Відрадно і те, що учасниками концерту є і наші вихованці", - зауважив директор Крилоської ЗОШ Фіголь Василь Данилович.

Викладачі та учні Галицької ДМШ вдячні за теплу зустріч та щирі слова привітання дирекції та педагогічним колективам Крилоської та Комарівської загальноосвітніх шкіл.

Джерело: Галицька РДА

Прочитано 726 раз
Увійдіть, щоб залишити коментар
jtemplate.ru - free extensions Joomla