Субота, 19 травня 2018 20:41

У Вікторові відбувся концерт "Життя у музиці і пісні"

У Будинку культури с. Вікторів відбувся концерт-представлення виконавської майстерності викладачів та студентів Чортківського гуманітарно-педагогічного коледжу імені Олександра Барвінського "Життя у музиці і пісні" під керівництвом директора Романа Пахолка.

У чудових костюмах пішою ходою гості пройшли селом і свою зустріч розпочали піснями у виконанні духового оркестру. Вікторівчани зустрічали артистів із кулькам, квітами та короваєм.

Село Вікторів пов’язує Романа Івановича Пахолка - нинішнього очільника коледжу, кандидата педагогічних наук тим, що з 1979 року він після закінчення університету працював вчителем французької мови у школі №2. Тут і провадив свою творчу діяльність. Мав і має божий дар до музики, віршів. Це в нього діти і співали пісень, і грали на сопілках, цимбалах і скрипках, і танцювали, і вивчали народні пісні.

Під час концерту виступили народний художній камерний хор, вокальний ансамбль, чоловіча хорова капела, фольклорний гурт , вокальне тріо. Їх відзначав високий професіоналізм у виконанні творів і пісень, а також велика любов до мистецтва. Крім цього, звучали пісні на вірші Р. Пахолка.

У дорогу вдячні вікторівчани подарували гостям вишиті рушники та спечені калачі .

Джерело: Галицька РДА

Прочитано 704 раз
Увійдіть, щоб залишити коментар
jtemplate.ru - free extensions Joomla