Вівторок, 22 травня 2018 17:29

У Галичі відбулась зустріч з письменницею Оксаною Кузів

Сьогодні, 22 травня, у Національному заповіднику "Давній Галич" відбулася творча зустріч з письменницею Оксаною Кузів та презентація її книги "ЩЕмить".

У затишній атмосфері, як завжди усміхнена та відкрита, авторка розповіла про свій новий роман, котрий зачепив досі закриту для загалу проблему, про яку не прийнято говорити вголос. Люди, яким доводиться з цим жити, зазвичай, залишаються несприйнятими ні суспільством, ні самі собою.

У творі порушена проблема двостатевих людей і їхнє перебування у соціумі, який зазвичай робить вигляд, що таких людей просто не існує.

Залишивши найцікавіше у романі читачам для самостійного ознайомлення, письменниця на прохання присутніх прочитала кілька поетичних творів. Приємним для авторки було те, що багато з присутніх є її щирими шанувальниками і добре знайомі  з її творчістю. Про це свідчили щирі слова подяки і побажання.

Користуючись нагодою, пані Оксану попросили вручити подяки від Громадської Ради "Святий Юр", Центру національного виховання ім. А. Шептицького та ГО "Союз українок" тим, хто долучився до організації Дня Молоді у Галичі 17 травня.

Анотація до книги "ЩЕмить"

Статистика вперто кричить світові, що така аномалія розвитку... (!) зустрічається в середньому в одного із двох тисяч новонароджених!!! Вдумайтесь тільки – 1 до 2000!!! А хто про це говорить? Хто? Та, практично, ніхто, одиниці! Бо кожен боїться не так бути сприйнятим, не під тим кутом світла виставленим загалу напоказ, бути осміяним!.. На жаль, соціум воліє закрити очі, щоби не бачити, заткати вуха, щоби не чути... Йому вигідніше радше зробити вигляд, що таких людей просто не існує, а якщо десь і є, то точно не в їхньому місті, державі, а десь на краю світу, як рудиментарні залишки чогось низькорозвиненого і примітивного... Але... Кожен, хто прийшов у цей світ, має право на Любов.
 

Прочитано 1101 раз

Усі права на авторські матеріали належать сайту Галич давній сучасний.
Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише за умови посилання на сайт Галич давній сучасний, а при передруку в інтернеті –
з активним гіперпосиланням на galych.com.ua.
© 2020 Галич давній сучасний
joomla3x