Субота, 07 липня 2018 00:00

У Галицькій ЦРБ відбулася нарада бібліотечних працівників та година духовності

5 липня 2018 р. у приміщенні читального залу Галицької районної центральної бібліотеки відбулася нарада бібліотечних працівників.

На нараді розглядалися актуальні питання роботи бібліотек:

- участь бібліотеки у Всеукраїнському конкурсі «Лідер читання», регіональному конкурсі-проекті «Молоді обличчя бібліотеки» та всеукраїнському конкурсі проектів «Мої права – моє життя», обласному конкурсі «Краща бібліотека 2018»;

- про повернення бібліотек до Універсальної десяткової класифікації.

На нараді бібліотечні працівники отримали інформаційно-методичні матеріали до 1030-річчя хрещення України-Русі.

Також  були присутні начальник відділу культури Галицької РДА М. Іваськів, яка виступила з питанням підготовки до святкування Івана Купала та керуючий банком Райффайзен банк «Аваль» В. Зорій ознайомив з програмою підтримки фінансування заходів з енергоефективності в житловому секторі України.

Потім бібліотекарі мали можливість свій погляд звернути у сиву давнину, коли 1030 років тому, 988 року, на берегах Дніпра біля стін Києва відбулася подія, історичну значимість якої для всього слов᾿янського світу годі переоцінити й у наші дні – Хрещення Русі-України. Для них проведено годину духовності «Хрещення Русі-України – доленосний вибір Володимира Великого» присвячене 1030 річниці від часу хрещення Русі-України.

У першій частині о. Володимир, сотрудник церкви Різдва Христового в м. Галичі, розповів присутнім про рішення Володимира Великого прийняти християнство з Візантії, яке мало великий вплив на всю подальшу історію українського народу наголосивши, що разом з християнською культурою прийшла особлива благодать Божа для нашого народу.

У другій частині заходу членкиня спільноти «Обнова» при церкві Різдва Христового Галина Лаврова і бібліотекар Богдана Кривоніс розповіли присутнім про найбільш трагічну сторінку нашої церкви – УГКЦ в підпіллі.

До заходу також була організована розгорнута книжкова виставка «Хрещення Русі-України – доленосний вибір Володимира Великого».

Джерело: Галицька ЦРБ

Прочитано 570 раз
Увійдіть, щоб залишити коментар
jtemplate.ru - free extensions Joomla