П'ятниця, 16 листопада 2018 11:41

Побачили світ ще кілька листівок присвячених Галичу

Як відомо, Галич популяризують не тільки його мешканці чи науковці, а й всі, хто його любить місто.

В першій половині 2018 р. Studio Eugene July (Євгеній Васильєв, м. Кропивницький) видало три листівки до 1120-річчя міста (присвячені пам’ятнику королю Данилу, залізничній станції та Майдану Різдва).

Наприкінці року побачили світ ще три листівки з цієї серії. Їхні сюжети: Галицький замок, церква Різдва Христового, спорткомплекс «Колос».

Розмір листівок 10х145 мм, вони виготовлені повноколірним друком.

Лицева сторона листівки містить фотографію відповідного об’єкта; з правого кута розташовано малий герб Галича, з лівого – пам’ятник королю Данилу та підпис «Галич».

Зворотна сторона листівки також виконана за поштовими стандартами. У верхній частині напис «Поштова листівка» та нижче «Галич. Івано-Франківська область» і вказано назву сюжету, який відображений на лицевій стороні (Галицький замок, церква Різдва Христового, спорткомплекс «Колос»).

Написи виконано трьома мовами: українською, російською та англійською.

У лівому куті кожної листівки розміщено пам’ятник королю Данилу з південного боку та підпис «Галич. 1120 років. 898 – 2018»; у правому куті на місці поштової марки – малий герб Галича.

На листівці окремо виділене поле для написання місця відправлення та поле для самого тексту. Зворотна сторона кожної листівки виконана, як фон з зображенням комплексу споруд Майдану Різдва – пам’ятника Данилу, церкви Різдва Христового та дзвіниці.

Таким чином, видавці далекого Кропивницького вклали свій внесок у популяризацію нашого міста. Завдяки їм колекціонери та всі зацікавлені матимуть у своїх збірках комплект з 6 листівок виданих у 2018 р.

Джерело: Часопис "Галич"

Прочитано 298 раз
Увійдіть, щоб залишити коментар
jtemplate.ru - free extensions Joomla