Понеділок, 23 травня 2016 15:58

Герої поруч!

Ходою вшанування розпочалися сьогоднішні урочистості з нагоди Дня Героїв у Галичі. Шлях проходив від меморіальної дошки Ніни Вівчаренко до дошки сотнику Чорноті, відтак до повстанця Хмеля, а завершили свою ходу учасники дійства біля банера Небесній Сотні.

На кожній зупинці гімназисти Галицької гімназії та учні Галицької ЗОШ №1 розповідали присутнім короткі історії боротьби Героїв нещодавнього минулого та сучасності.

Після ходи розпочалася офіційна сторона свята – нагородження вояків Галицького району, які вже повернулися з війни. Хвилиною мовчання віддали шану загиблим побратимам та оплесками зустріли їхніх родичів при врученні посмертних відзнак .

Вдало відмітив Ярослав Бартків у своєму виступі, що ще не відчуваємо ми війни, адже свято, за вагомістю своєю яке можна прирівняти до Дня Незалежності, чомусь не викликало в жителів району бажання приїхати і підтримати своїх на святі. Підтримати не тільки оплесками, коли блищать нагороди, а й ходою поруч, що вони не самі, що ми поруч, усвідомлюємо і цінуємо їхню жертву, змішану з кров’ю та потом.

А діти? Діти мали б теж відчути силу пріоритету старшого покоління, що вони не для себе це готували, що не лише їм це важливо… 

Нам випала доля виховувати їх на прикладі живих Героїв, не з переказів, не з книжок... Герої поруч – вони наші сусіди, родичі, батько хлопчини-однокласника вашого сина, наречений вашої кращої подруги, однокласник... Герої поруч, хоч і прохають не називати їх так.

Слава Україні!

Героям Слава!

Прочитано 1259 раз

Media

День Героїв
Більше у цій категорії: « Команда синіх Команда жовтих »
Увійдіть, щоб залишити коментар